Верифицированный профиль
1
Год опыта
11
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
15
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
952
Последний визит на сайт
2 дня назад
Менеджер з продажу нерухомості Home dev

Продажа квартир (10)

  • HOME DEV
    78 000 $
    971 $/м²

    Дмитра Коцюбайла ул., 19а

    ТОРГ БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Новый свет
    3 комнаты
    80 / 45 / 12 м²
    этаж 3 из 5
    сегодня
    Продається 3-х кім квартири Поверх 3/5 Площа 80.3 м2 Кухня 11.8 м2 Санвузол роздільний Інфраструктура Школа Магазин Аптеки Транспортна зупинка Можна під постанови!
    Риелтор
  • HOME DEV
    61 500 $
    1 160 $/м²

    Троллейбусная ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Пасечная
    2 комнаты
    53 / 36 / 9 м²
    этаж 2 из 5
    2 дня назад
    Продаж 2 к квартири по вул.Тролейбусна м-н Пасічна Можна під постанови! Характеристика Площа 53 м2 Кухня 9 м2 Опалення централізоване Електрика(газу нема) Поверх 2 з 5 Квартира у панельному будинку м-р Пасічна,житловий стан,замінено вікна на балконі.Все що на фото залишається Постанови,сетифікати вітаються
    Риелтор
  • HOME DEV
    71 000 $
    880 $/м²

    Александра Довженко ул., 31в, к. 7

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Патриот
    ЖК Козацький
    3 комнаты
    81 / 44 / 14 м²
    этаж 2 из 10
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Продаж 3к ЖК Козацький 3 черга 2 поверх з 10( над квартирою 3 фактичний) 80.7м2 Кухня 14.3м2 Житлова 44.1м2 Здача 3 квартал 2026р
    Риелтор
  • HOME DEV
    59 000 $
    756 $/м²

    Пасечная ул., 2а

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Пасечная
    ЖК Лемківський
    2 комнаты
    78 / 47 / 17 м²
    этаж 10 из 10
    2016 год постройки
    2 дня назад
    Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Лемківський”, Івано-Франківськ Простора та сучасна квартира в одному з найкомфортніших житлових комплексів міста — ЖК “Лемківський”. 🔹 Площа — 72,8 м² 🔹 Кухня — 17,3 м² 🔹 Зручне планування: простора кухня-вітальня та окремі кімнати 🔹 Стан після будівельників — ідеальна можливість зробити ремонт на свій смак 🔹 Будинок утеплений, сучасний ліфт, закрита територія 📍Зручна локація: поруч магазини, школа, садок, хороша транспортна розв’язка. Тихий район з розвиненою інфраструктурою, недалеко від центру. Ідеально підходить як для проживання, так і для інвестування
    Риелтор
  • HOME DEV
    45 000 $
    1 051 $/м²

    Бельведерская ул., 55

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Кант
    2 комнаты
    43 / 28 / 6 м²
    этаж 4 из 4
    2019 год постройки
    2 дня назад
    Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Бельведерській, центральна частина міста Продається двокімнатна квартира в центральній частині міста по вулиці Бельведерській. Квартира розташована у цегляному будинку. Загальна площа — 42,8 м² Кухня — 5,7 м² Поверх — 4 з 4 Опалення — централізоване Квартира під ремонт, що дає можливість облаштувати її повністю під власний смак або зробити вигідний інвестиційний проєкт. У квартирі два балкони. Замінені всі вікна та балконні двері на металопластикові. Дах будинку новий, шатровий. Будинок розташований у центральній частині міста, поруч уся необхідна інфраструктура: магазини, зупинки громадського транспорту, навчальні заклади, заклади відпочинку. Хороши...
    Риелтор
  • HOME DEV
    30 550 $
    873 $/м²

    Евгения Коновальца ул., (Будинок 13)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Опришивцы
    ЖК Містечко Південне
    1 комната
    35 / 11 / 13 м²
    этаж 6 из 7
    2014 год постройки
    2 дня назад
    Продаж 1 кімнатної квартири! Малоповерховий ЖК з усією інфраструктурою та зручностями! Площа 35 м2 В ціну входить штукатурка стін та чистова стяжка! Поверх 6 з 7 В ЖК буде дитячий садок, спортивне поле, дитячий майданчик та усі необхідні магазини! Більше деталей за телефоном!
    Риелтор
  • HOME DEV
    37 000 $
    905 $/м²

    Волчинецкая ул., 51

    БЕЗ КОМИССИИ Железнодорожный
    2 комнаты
    41 / 31 / 8 м²
    этаж 1 из 2
    2 дня назад
    Терміновий продаж 2 кімнатної квартири! 38000$ Продається 2 кімнатна квартира по вулиці Вовчинецькій — зручний та затребуваний район міста. Загальна площа 40.9 м2 Площа кухні 10.4 м2 Поверх 1 з 2 Будинок цегляний, польсько-австрійський, висота приміщення 3.1 м Встановлене індивідуальне газове опалення також додатково працюючий камін (великий + у наш час) Квартира світла та тепла, з вдалим плануванням: дві прохідні кімнати кухня санвузол Знаходиться в гарній локації по вулиці Вовчинецькій Стан — житловий, можна заїжджати та проживати або зробити ремонт під себе. Розвинена інфраструктура: -поруч магазини, супермаркети, ТЦ -зупинки громадського транспорту -школи, садочки -зручне транспорт...
    Риелтор
  • HOME DEV
    89 000 $
    1 203 $/м²

    Княгинин ул., 44

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    2 комнаты
    74 / 48 / 16 м²
    этаж 13 из 14
    2 дня назад
    Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК Княгинин Продається стильна 2-кімнатна з функціоналом 3 кімнатної квартира в ЖК "Княгинин", Івано-Франківськ! Основна інформація: Поверх: 13 / 14 Площа: 74 м² Кімнат: 2 окремі + кухня-студія Будинок: новобудова, цегляний Стан: з якісним ремонтом, робився для себе Шумоізоляція Тепла підлога усюди де плитка. Опалення: індивідуальне газове Переваги квартири: Квартира двостороння та видова! Простора кухня-вітальня, що ідеально підходить для сімейного відпочинку чи прийому гостей. Сучасне планування: роздільні кімнати, лоджія Високі стелі та великі вікна — багато світла й затишку Новий будинок із сучасним ліфтом, охороною та відеоспостереженням. Про...
    Риелтор
  • HOME DEV
    77 000 $
    1 400 $/м²

    Волчинецкая ул., 206

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Кишлак
    2 комнаты
    55 / 32 / 12 м²
    этаж 5 из 9
    2014 год постройки
    2 дня назад
    Продаж стильної 2-кімнатної квартири по вул. Вовчинецька Можна під житловий ваучер! • Загальна площа — 55,1 м² • Зручний 5 поверх із 9 Квартира з якісним сучасним ремонтом, виконаним із дорогих матеріалів — робилась для власного проживання, тому все продумано максимально практично та комфортно. Зручне планування: дві окремі кімнати, світла кухня, суміжний санвузол, містка гардеробна та просторий відкритий балкон. Будинок знаходиться у спокійному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч торгові центри, школи, дитячі садочки, магазини. У пішій доступності — річка та мальовнича природа, що ідеально для прогулянок і відпочинку. Відмінний варіант як для власного проживання, так і для інвес...
    Риелтор
  • HOME DEV
    34 830 $
    900 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 31)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    39 / 14 / 10 м²
    этаж 9 из 14
    2 дня назад
    Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК Княгинин з видом на гори, гарна ціна Квартира знаходиться на стадії будівництва 9 поверх з 14 Площа — 38.7 м² Кухня — 10 м² Гарне та продумане планування Індивідуальне газове опалення Чудовий вигляд на Вовчинецькі гори Сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою Зручна локація, поруч магазини, школи, садочки та транспортна розв’язка Хороший варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.