Верифікований профіль
1
Рік досвіду
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
952
Останній візит на сайт
2 дні тому
Менеджер з продажу нерухомості Home dev

Продаж квартир (10)

  • HOME DEV
    78 000 $
    971 $/м²

    Дмитра Коцюбайла вул., 19а

    ТОРГ БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Новий світ
    3 кімнати
    80 / 45 / 12 м²
    поверх 3 з 5
    сьогодні
    Продається 3-х кім квартири Поверх 3/5 Площа 80.3 м2 Кухня 11.8 м2 Санвузол роздільний Інфраструктура Школа Магазин Аптеки Транспортна зупинка Можна під постанови!
    Рієлтор
  • HOME DEV
    61 500 $
    1 160 $/м²

    Тролейбусна вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Пасiчна
    2 кімнати
    53 / 36 / 9 м²
    поверх 2 з 5
    2 дні тому
    Продаж 2 к квартири по вул.Тролейбусна м-н Пасічна Можна під постанови! Характеристика Площа 53 м2 Кухня 9 м2 Опалення централізоване Електрика(газу нема) Поверх 2 з 5 Квартира у панельному будинку м-р Пасічна,житловий стан,замінено вікна на балконі.Все що на фото залишається Постанови,сетифікати вітаються
    Рієлтор
  • HOME DEV
    71 000 $
    880 $/м²

    Олександра Довженка вул., 31в, к. 7

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Патріот
    ЖК Козацький
    3 кімнати
    81 / 44 / 14 м²
    поверх 2 з 10
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж 3к ЖК Козацький 3 черга 2 поверх з 10( над квартирою 3 фактичний) 80.7м2 Кухня 14.3м2 Житлова 44.1м2 Здача 3 квартал 2026р
    Рієлтор
  • HOME DEV
    59 000 $
    756 $/м²

    Пасічна вул., 2а

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Пасiчна
    ЖК Лемківський
    2 кімнати
    78 / 47 / 17 м²
    поверх 10 з 10
    2016 рік побудови
    2 дні тому
    Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Лемківський”, Івано-Франківськ Простора та сучасна квартира в одному з найкомфортніших житлових комплексів міста — ЖК “Лемківський”. 🔹 Площа — 72,8 м² 🔹 Кухня — 17,3 м² 🔹 Зручне планування: простора кухня-вітальня та окремі кімнати 🔹 Стан після будівельників — ідеальна можливість зробити ремонт на свій смак 🔹 Будинок утеплений, сучасний ліфт, закрита територія 📍Зручна локація: поруч магазини, школа, садок, хороша транспортна розв’язка. Тихий район з розвиненою інфраструктурою, недалеко від центру. Ідеально підходить як для проживання, так і для інвестування
    Рієлтор
  • HOME DEV
    45 000 $
    1 051 $/м²

    Бельведерська вул., 55

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Кант
    2 кімнати
    43 / 28 / 6 м²
    поверх 4 з 4
    2019 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Бельведерській, центральна частина міста Продається двокімнатна квартира в центральній частині міста по вулиці Бельведерській. Квартира розташована у цегляному будинку. Загальна площа — 42,8 м² Кухня — 5,7 м² Поверх — 4 з 4 Опалення — централізоване Квартира під ремонт, що дає можливість облаштувати її повністю під власний смак або зробити вигідний інвестиційний проєкт. У квартирі два балкони. Замінені всі вікна та балконні двері на металопластикові. Дах будинку новий, шатровий. Будинок розташований у центральній частині міста, поруч уся необхідна інфраструктура: магазини, зупинки громадського транспорту, навчальні заклади, заклади відпочинку. Хороши...
    Рієлтор
  • HOME DEV
    30 550 $
    873 $/м²

    Євгена Коновальця вул., (Будинок 13)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Опришівцi
    ЖК Містечко Південне
    1 кімната
    35 / 11 / 13 м²
    поверх 6 з 7
    2014 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж 1 кімнатної квартири! Малоповерховий ЖК з усією інфраструктурою та зручностями! Площа 35 м2 В ціну входить штукатурка стін та чистова стяжка! Поверх 6 з 7 В ЖК буде дитячий садок, спортивне поле, дитячий майданчик та усі необхідні магазини! Більше деталей за телефоном!
    Рієлтор
  • HOME DEV
    37 000 $
    905 $/м²

    Вовчинецька вул., 51

    БЕЗ КОМІСІЇ Залізничний
    2 кімнати
    41 / 31 / 8 м²
    поверх 1 з 2
    2 дні тому
    Терміновий продаж 2 кімнатної квартири! 38000$ Продається 2 кімнатна квартира по вулиці Вовчинецькій — зручний та затребуваний район міста. Загальна площа 40.9 м2 Площа кухні 10.4 м2 Поверх 1 з 2 Будинок цегляний, польсько-австрійський, висота приміщення 3.1 м Встановлене індивідуальне газове опалення також додатково працюючий камін (великий + у наш час) Квартира світла та тепла, з вдалим плануванням: дві прохідні кімнати кухня санвузол Знаходиться в гарній локації по вулиці Вовчинецькій Стан — житловий, можна заїжджати та проживати або зробити ремонт під себе. Розвинена інфраструктура: -поруч магазини, супермаркети, ТЦ -зупинки громадського транспорту -школи, садочки -зручне транспорт...
    Рієлтор
  • HOME DEV
    89 000 $
    1 203 $/м²

    Княгинин вул., 44

    2 кімнати
    74 / 48 / 16 м²
    поверх 13 з 14
    2 дні тому
    Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК Княгинин Продається стильна 2-кімнатна з функціоналом 3 кімнатної квартира в ЖК "Княгинин", Івано-Франківськ! Основна інформація: Поверх: 13 / 14 Площа: 74 м² Кімнат: 2 окремі + кухня-студія Будинок: новобудова, цегляний Стан: з якісним ремонтом, робився для себе Шумоізоляція Тепла підлога усюди де плитка. Опалення: індивідуальне газове Переваги квартири: Квартира двостороння та видова! Простора кухня-вітальня, що ідеально підходить для сімейного відпочинку чи прийому гостей. Сучасне планування: роздільні кімнати, лоджія Високі стелі та великі вікна — багато світла й затишку Новий будинок із сучасним ліфтом, охороною та відеоспостереженням. Про...
    Рієлтор
  • HOME DEV
    77 000 $
    1 400 $/м²

    Вовчинецька вул., 206

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Кішлак
    2 кімнати
    55 / 32 / 12 м²
    поверх 5 з 9
    2014 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж стильної 2-кімнатної квартири по вул. Вовчинецька Можна під житловий ваучер! • Загальна площа — 55,1 м² • Зручний 5 поверх із 9 Квартира з якісним сучасним ремонтом, виконаним із дорогих матеріалів — робилась для власного проживання, тому все продумано максимально практично та комфортно. Зручне планування: дві окремі кімнати, світла кухня, суміжний санвузол, містка гардеробна та просторий відкритий балкон. Будинок знаходиться у спокійному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч торгові центри, школи, дитячі садочки, магазини. У пішій доступності — річка та мальовнича природа, що ідеально для прогулянок і відпочинку. Відмінний варіант як для власного проживання, так і для інвес...
    Рієлтор
  • HOME DEV
    34 830 $
    900 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 31)

    1 кімната
    39 / 14 / 10 м²
    поверх 9 з 14
    2 дні тому
    Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК Княгинин з видом на гори, гарна ціна Квартира знаходиться на стадії будівництва 9 поверх з 14 Площа — 38.7 м² Кухня — 10 м² Гарне та продумане планування Індивідуальне газове опалення Чудовий вигляд на Вовчинецькі гори Сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою Зручна локація, поруч магазини, школи, садочки та транспортна розв’язка Хороший варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.